Seizoen 2 The Glitch komt eraan.
The Glitch seizoen 1
The Glitch is een heel leuke serie en telt maar 6 afleveringen per seizoen. Qua verhaal kan je deze serie vergelijken met The Returned maar dan momenteel met een vervolg. Het verhaal speelt zich af in Yoroma, een klein stadje. Wanneer er op het kerkhof van dit stadje 7 mensen uit de dood opstaan verandert het leven van James Hayes voorgoed.ย Zeker als blijkt dat bij deze 7 mensen zijn overleden vrouw Kate ook is teruggekeerd. De zeven herinneren zich eerst niks. Laat staan hoe ze omgekomen zijn. Maar beetje bij beetje komen de herinneringen terug. Elke aflevering wat meer… Natuurlijk zijn de zeven niet veilig en James en dokter Elishia (die samen met James de vondst deed) doen er dan alles aan om deze mensen te beschermen en te laten onderduiken. Verder verklappen we niets en moeten jullie zelf maar kijken.
Onze mening
Wij zijn fan van deze serie. Deze serie is niet meteen spannend maar toch wel mysterieus. Tijdens elke aflevering worden er vragen beantwoord maar deze antwoorden roepen in vele gevallen nog meer vragen op. Het spijtige is wel dat je maar 6 afleveringen hebt en zo een mindere band met de personages opbouwt. Daarom rekenen we deze serie niet tot de absolute toppers. Een pluspunt is zeker de verhaalopbouw. Die is geniaal! Wij raden deze serie dan ook aan voor ieder die van mysterieuze verhalen houdt.
Trailer seizoen 2 (niet kijken als je seizoen 1 niet zag)
Netflix
Is deze serie iets voor jou? Dan kan jeย hierย meteen beginnen kijken. Toch liever iets anders? Dan kan je bij de categorieย Netflixย even kijken of er niets anders is dat beter bij jou past. Laat in deย commentsย zeker weten wat jij van deze serie vindt.
Lodi
Ik heb geen netflix dus ken deze serie nog niet. Ik weet eerlijk gezegd ook niet of dit echt een serie voor mij zou zijn ๐
roadtrippersofthesun
Het moet natuurlijk wel je ding zijn ๐
Eva
Serie ken ik niet! Hoe je ‘m beschrijft krijg ik wel zin om deze eens te bekijken.
Liefs, Eva
http://www.dark-rebel.com
roadtrippersofthesun
Het is zeker een aanrader!
kool-family
Klinkt en ziet er heel goed uit. Een aanrader voor koude winteravonden lijkt me.
roadtrippersofthesun
Zeker weten! We hebben nog wat series/docu’s die we kunnen aanraden. Kijk maar eens bij onze categorie ‘Netflix’. Veel plezier!
Melissa krijns
Ik zag de trailer al meerdere keren voorbij komen Op Netflix maar eerlijk gezegd lijkt hij mij niet zo..
sixpacksbe
Ja, ik ga het ook noteren. Ben momenteel bezig met Mindhunter (echt top) en Lucifer (valt mee). Als die uit zijn ga ik deze eens voorstellen aan men vrouw. Hoop dat het niet tegen de horror aanleunt want dan wil ze zeker niet kijken
roadtrippersofthesun
Bedankt om jouw series ook te delen, misschien kijken we deze ook wel in de toekomst!
Danella
Ken het nog niet, maar ga het binnenkort kijken!
roadtrippersofthesun
Super, zeker doen!
Gemma
Ik kende deze serie niet. Helaas geen Netflix hier om hem te kijken, maar het is vast een goede serie!
Nicole Orriรซns
Ja, deze ken ik! Was een hele mooie serie met goede cliffhanger aan het eind van het seizoen!
roadtrippersofthesun
Dat vinden wij ook!
Moonlighttravel
Ik ken deze serie nog niet, maar het klink wel interessant!
roadtrippersofthesun
Dat is het zeker!